• Güvenlik Üniformaları
  • Spa & Wellness Üniformaları
  • Formateks Restorant Elbiseleri

Formateks Üniforma Antalya Üniforma ve İş Elbiseleri

2009 yılında Antalya Soğuksu'da ufak bir atölyede başlayan üniforma serüvenimiz; Burhanettin Onat caddesinde modern, tam donanımlı bir atölye ve showroom haline geldi. HOTEL, otel, restaurant, cafeterya, hastane, her türlü sivil ve resmi kurum/kuruluşlara üniforma ve aksesuar temin etmekteyiz. Cemil ORUN ve Özgür ŞANVER'in beraber kurup işlettiği şirkletimiz kurumsallaşma aşamasını hızlı adımlarla almaya devam ettirmektedir. 


Sektörde geçen uzun yılların deneyimleri ve tecrübeli elemanlarımız ile en kaliteli, sağlıklı, modern ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilikci bir çizgiyle birleştirip, hayalinizde ki kıyafetleri üretmekteyiz. İmal edeceğimiz ürünlerde sınırlarımız sizin hayal gücünüz ve bizim tecrübelerimizle sınırlıdır. Bu yüzden "HAYALİNİZİ GİYİN" sloganı ile yol almaktayız. 

Antalya üniforma dikimevi FormaTeks


En iyi hizmet müşteri memnuniyeti olduğu bilinci ile kuruluşumuzdan bugünlere kadar Kaliteli üretim en büyük garantimiz olmuştur. Atölyemiz,  uzman personelimiz, kumaş ve malzeme stoğumuz, gerektiğinde tesisinizde olası acil ihtiyaçlarınızda bile yerinde ve servis prensiplerimizle sorunsuz üretim sağlayabiliyoruz.


Ürünlerimiz ve imalatlarımıza, dayanıklık, değişken beden ölçülerinde rehberliğimiz ve stoklarımızın daimi kullanımında akıcı çözümleri yine sizlerle paylaşırız. Uzman kadromuz ve zengin kumaş ve renk seçenekleri ile dikimevimiz daima en kaliteli üniformaları hazırlamak için çalışıyoruz.Unutmayınız ki;


  • İyi üretilmiş bir ÜNİFORMA yürüyen reklamınızdır.

  • ÜNİFORMA sizin imajınızdır.

  • ÜNİFORMA işinize verdiginiz degerdir.